W swojej ofercie części zamiennych do wózków widłowych posiadamy oryginalne części oraz zamienniki. Dzięki konkurencyjnym cenom, szybkiej obsłudze oraz wysokiej jakości oferowanych części, jesteśmy w stanie w pełni zaspokoić Państwa potrzeby odnośnie zakupu części do Państwa urządzeń.


Części zamienne wózki widłowe - poczekaj na załadowanie obrazkaNa autach naszych serwisantów oraz na magazynie centralny posiadamy wiele części, a w przypadku braku potrzebnych materiałów, nasi dostawcy potrafią zabezpieczyć zapotrzebowanie w praktycznie wszystkie potrzebne do serwisu części w przeciągu 24 godzin. Przy zamówieniu do godziny 16, jesteśmy w stanie mieć potrzebne części następnego dnia o 9 (tyczy się dni roboczych).


Serdecznie zapraszamy do składania zapytań, a nasz doradca z pewnością się z Państwem skontaktuje. Przy składaniu zamówienia bądź zapytania, prosimy o podanie wszelkich niezbędnych informacji wymienionych w poniższym formularzu.Zapraszamy także do zapoznania się z naszymi innymi usługami:

 


Zapraszamy także do polubienia naszych stron na mediach społecznościowych

Google+Google+Google+